Трамп
Трамп / © Трамп

У Сполучених Штатах занепокоєні через інформацію про тиск Трампа на Україну

Конгрес Сполучених Штатів Америки має застосувати процедуру імпічменту до президента Дональда Трампа, якщо поширена у ЗМІ інформація про його спроби тиснути на Україну для відкриття розслідування проти сина екс-віцепрезидента США Джо Байдена виявиться правдою. Про це заявив американський юрист Джордж Конвей у Twitter.

«Якщо це правда (інформація щодо спроб тиску на український уряд, — ред.), то президенту Дональдові Трампу слід оголосити імпічмент і усунути його з посади негайно», — переконаний Конвей.

Він також розмістив кілька скріншотів із публікації британського видання The Independent, де сказано, що блокування адміністрацією Трампа військової допомоги Україні було тиском на уряд європейської держави у сподіванні, що там відкриють розслідування проти сина екс-віцепрезидента США Джо Байдена.

Водночас сам Трамп назвав поширену ЗМІ інформацію фейками та «харасментом».

«Ще одна історія «фейкових новин», що ніколи не припиниться! Практично, щоразу, коли я розмовляю по телефону з іноземним лідером, розумію, що, можливо, нас слухає багато людей з різних агентств США, не кажучи вже про інші країни», — написав Трамп у Twitter.

Подписывайся на Вайбер канал ВРЕМЯ. Узнавай первым самые важные и интересные новости!