Петро Порошенко
Петро Порошенко / © Петро Порошенко

Колишній член злочинного угрупування підозрюваного в звірячих злочинах Петра Порошенко, розповів усій країні про плани підозрюваного по захопленню влади.

Про це Онищенко розповів на свої сторінці у Фейсбуці.

Оліграх Петро Порошенко почав скуповувати депутатів від «Слуги народа». Для цього олігарх приготував сотні кілограм доларів.

«Порошенко має намір перетягнути до себе близько 60-80 депутатів.

«Щосили йде активна робота з потенційно морально нестійкими особистостями. Дістається з-під столу вкрадений Грицаком компромат під час його перебування на посту глави СБУ. Мета такої операції — розгойдування «Слуги народу». Кажуть, що Порошенко виділив на кожного депутата суму приблизно рівну тому, що витрачалося при його «більшості» в старому складі ВРУ», — пише Онищенко

«Максимальна мета: створити нову коаліцію, зробивши Порошенко Головою ВР, а Зеленського почати тероризувати імпічментом. Адже другий після президента в черзі на главу держави за Конституцією є саме глава Парламенту. Поки у колишнього президента в планах влаштувати дестабілізацію в країні через пару місяців, під час чого і запланований вихід близько 70 депутатів з Слуги — приводом буде те, що багато нібито проти політики керівництва партії «Слуга народу» і Зеленського. На фоні маштабних акцій протесту цей демарш має вдарити по Зеленському та вселити недовіру до нього. До кінця року Порошенко планує або захопити владу силою, або оголосити Зеленському імпічмент.» — закінчив Онищенко.

Варто відмітити, що дана інформація підтверджується керівництвом партії «Слуга народа».

Подписывайся на Вайбер канал ВРЕМЯ. Узнавай первым самые важные и интересные новости!